Auto Moto Show w Toruniu

i

Autor: Auto Moto Show w Toruniu Nie lada gratka szykuje się już we wrześni na terenie toruńskiego Motoparku

Auto Moto Show już we wrześniu w Toruniu

2021-06-16 22:26

Po pandemicznej przerwie do życia powracają również imprezy motoryzacyjne. Nie lada gratka szykuje się już we wrześniu na terenie toruńskiego Motoparku. Będzie to impreza, jakiej na terenie północnej Polski jeszcze nie było – przekonuje organizator Auto Moto Show, Tomasz Niejadlik.

Czwartego września odbędzie się święto wszystkich miłośników motoryzacji. Nie zabraknie wyjątkowych maszyn - począwszy od legend na współczesnych supersamochodach takich marek jak Lamborghini czy Ferrari kończąc. Nie zabraknie pojazdów przygotowanych do wyczynowego sportu samochodowego ale również motocykli, ciężarówek czy modeli zdalnie sterowanych. Wśród prezentowanych modeli nie zabraknie również prawdziwych unikatów. Niektórymi będzie się można nawet przejechać.

AQUA Toruń otwarte!

Auto Moto Show Toruń będzie nie tylko statyczną wystawą. Planowanych jest również szereg dynamicznych pokazów także na torze samochodowym. W pokazowych przejazdach zaprezentują się m.in. maszyny stworzone do rajdów, wyścigów płaskich, rallycrossu, driftingu, a także wyścigowe motocykle. Na osoby, które zdecydują się na tego typu przejażdżkę po torze będą czekały m.in. Lamborghini Gallardo, Ferrari F430, Ferrari 458 Italia, Ferrari F430, Nissan GTR, Audi R8, KTM X-BOW i Ariel Atom. Auto Moto Show już 4 września na terenie toruńskiego Motoparku. Wstęp dla widzów jest wolny.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!