Tadeusz Rydzyk

i

Autor: AKPA

Komunie

Zaproszenie na komunię za złotówkę. Biblia w komiksie - 120 złotych. Tadeusz Rydzyk sprzedaje prezenty komunijne

2024-05-27 21:40

Pomysł na prezent ze sklepu ojca Rydzyka: telefony, dekodery, różańce... Co Tadeusz Rydzyk sprzedaje w swoim sklepie? Ostatnio, popularnością cieszą się komunijne akcesoria.

Komunijne promocje w sklepie ojca Rydzyka

W sklepie internetowym Fundacji Lux Veritatis prowadzonej przez o. Tadeusza Rydzyka pojawiają się nowe towary. Można w nim znaleźć pomysły na prezenty - dla maluszków, przedszkolaków, nastolatków, seniorów czy kapłanów. Na ślub, chrzest i Komunię św.

Nie brakuje, jak podał Fakt Także licznych promocji i tak zaproszenie na komunię - podaje dziennik - kosztuje jedynie złotówkę, podczas gdy takie samo zaproszenie zazwyczaj kosztuje 2,50, zaś biblia w wydaniu komiksowym 120 złotych, obecnie w promocji "jedyne" 90 złotych.

Duży wybór dewocjonaliów

Obecnie w ofercie księgarni internetowej ojca Rydzyka znajdziemy również, dewocjonalia, biografie świętych, ale również ozdoby, książki kucharskie czy gry komputerowe dla dzieci, jak ta Śladami Jezusa, dekodery, płyty CD, gry, klocki i bransoletki-różańce, wśród których najdroższym z dostępnych jest różaniec św. Rity, kosztujący u redemptorysty 99,90 zł. Za ręcznie wykonane etui na różaniec trzeba zapłacić 59,90 zł. .

W artykule Fakt informuje, że  za ilustrowany atlas biblijny dla dzieci zapłacimy 39,90 zł, W sklepie dostępna jest również bogata oferta różańców, które w zależności do stylu, kosztują przeciętnie od 15 do 50 zł. Rekordowe, jeśli chodzi o ceny, są różańce z drogocennymi kamieniami. Kosztują po 199,90 zł, ale obecnie są niedostępne do kupienia.

ZOBACZ TEŻ: Zamek w Golubiu-Dobrzyniu. Krzyżacka twierdza, w której spotkasz ducha szwedzkiej królewny

Ojciec Tadeusz Rydzyk postawił muzeum Jan Pawła II za 200 mln złotych i otworzył z wielką pompą, po czym zamknął