Jak nie wchodzić w ramy? Wiedzą to eksperci WSB w Toruniu

i

Autor: WSB w Toruniu Eksperci cyklu "Jak nie wchodzić w ramy?"

Jak nie wchodzić w ramy? Wiedzą to eksperci WSB w Toruniu

2022-06-20 20:36

Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu zaprasza na cykl spotkań z osobami, którym udało się efektywnie działać w biznesie jednocześnie nie popadając w schematy.

Cały cykl odbywa się pod hasłem "Jak nie wchodzić w ramy?" i o tym między innymi będziemy rozmawiać z naszymi gośćmi. Jak to zrobić? Czy uleganie schematom jest korzystne? A może lepiej iść pod prąd? Na te i na wiele innych pytań o sztuce bycia sobą i dokonywania wyborów odpowiedzą nasi goście, a wśród nich Aneta Rygielska, wicemistrzyni Europy w boksie i trzykrotna mistrzyni Polski. Spotka się Ona w piątek 30 czerwca z wszystkimi chętnymi – mówiła nam Kamila Lipińska z WSB w Toruniu. 

Uczestnictwo w spotkaniach jest bezpłatne. Pierwsze z nich odbędą się w formie online, ostatnie zaś w siedzibie Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu przy ulicy Młodzieżowej 31A. Pełny program znajdziecie poniżej, a wszystkie szczegóły na stronie internetowej WSB.

Program:

Wtorek, 21 czerwca, godz. 17:00 (online) 

Adrian Gorzycki w rozmowie z Szymonem Grudzińskim

Jakie cechy i umiejętności warto budować, by stać się atrakcyjnym dla pracodawców? Kiedy warto wyjść z utartych ścieżek i ram?

Jakie cechy charakteru, umiejętności i zdolności cenią pracodawcy u swoich pracowników? Jakie błędy popełniają kandydaci na rozmowach kwalifikacyjnych? Czy studia i praca idą w parze? Zapraszamy na spotkanie Adriana Gorzyckiego z Szymonem Grudzińskim. Nasi goście udzielą odpowiedzi na powyższe pytania.

Czwartek, 23 czerwca, godz. 17:00 (online)

Tomasz Marcysiak w rozmowie z Justyną Kazubińską

O podróżach, social mediach i utartych w nich schematach

Polka, która dzieciństwo spędziła w USA. Z wykształcenia nauczycielka języka angielskiego, wielka jego pasjonatka. O utartych schematach, ramami których nieświadomie podążamy, a także o podróżach porozmawiamy z autorką bloga i profilu englishfighter.

Poniedziałek, 27 czerwca, godz. 17:00 (stacjonarnie: w WSB w Bydgoszczy)

Tomasz Grzelak w rozmowie z Agnieszką Sobczak

Social media, czy należy wpisać się w odpowiednie ramy, aby odnieść sukces?

Świat social mediów pochłonął nas bez reszty. Marzymy o popularności, lajkach i milionach obserwujących. Z Agnieszką Sobczak - popularną tiktokerką, autorką profilu aga_in_milan - porozmawiamy o tym, czy warto wchodzić w ramy, a może lepiej pozostać sobą. Nie zabraknie również nawiązań do social mediów, podróży i spełniania marzeń.  

Środa, 29 czerwca, godz. 17:00 (online)

Irmina Marcinkiewicz oraz dr Joanna Rajang

Czy i kiedy opłaca się zmienić obraną ścieżkę kariery?

Decydując się na studia w młodym wieku, rzadko kiedy jesteśmy pewni, że to decyzja na całe życie. Ba! Często po pierwszym roku studiów pojawiają się wątpliwości. Zapraszamy na spotkanie z Irminą Marcinkiewicz i dr Joanną Rajang, które odpowiedzą na pytania: Co zrobić, gdy zmienimy zdanie i zapragniemy zmienić kierunek studiów? Czy warto zmieniać raz obraną ścieżkę? Poruszą też wiele nurtujących w tym temacie kwestii. Porozmawiamy o ramach, w które wpadamy prowadzeni przez naszych rodziców oraz siebie samych.

Czwartek, 30 czerwca, godz. 17:00 (stacjonarnie: WSB w Toruniu)

Aneta Rygielska, dr Dagna Wleklińska oraz Szymon Grzelak

Multitasking sportowca

Czy pogodzenie studiów i pracy lub kariery sportowca jest możliwe? Jak radzić sobie z tak wieloma obowiązkami i jednocześnie odnosić sukcesy? Zapraszamy na spotkanie, podczas którego goście porozmawiają o nierezygnowaniu w życiu z pasji, studiów i pracy. A także o rozwiązaniach, które uczelnia przygotowuje dla swoich studentów.