Piechotą do lata - pierwszy festyn wakacyjny w Górsku

2022-06-20 13:44

Będą gry i zabawy z nagrodami, będzie muzyka i taniec, a ponadto mnóstwo słodkości i atrakcji dla dzieci, w tym wozy strażackie, policyjne radiowozy i leśnicy, którzy rozdadzą sadzonki drzew - tak wakacje, a zarazem lato rozpoczną w najbliższą sobotę mieszkańcy podtoruńskiego Górska, ale każdy gość będzie tu mile widziany!

Nie zabraknie​ naszego wakacyjnego patrolu Eska Summer City, który rozda Wam gadżety spod znaku słońca i bardzo dobrej zabawy! I jak zapewnia dyrektor Centrum Edukacji Młodzieży, ks. Sylwester Szwajca - atrakcji dla całych rodzin na pewno nie zabraknie. Co ważne, będzie to festyn organizowany przez mieszkańców gminy, którzy zapraszają również torunian - do bardzo dobrej zabawy!

Na rodzinny festyn "Piechotą do Lata" zaprasza CEM

"Piechotą do lata" na terenie CEM-u w sobotę, od godziny 11.00 - informuje organizator, Marcin Swaczyna. Impreza do późnych godzin popołudniowych! Patronem medialnym jest Radio ESKA/SuperNova.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!