Różnorodność branż
Wśród laureatów są firmy zajmujące się produkcją urządzeń pokładowych w przemyśle stoczniowym, wytwarzaniem konstrukcji stalowych, recyklingiem odpadów, montażem systemów klimatyzacyjnych, czy też działają w branżach instalacji teletechnicznych, czy transportowych.
Należy tutaj powiedzieć, że laureatami konkursu są: mistrz Polski w barberingu, popularny DJ, uznana restauracja, projektantka odzieży, czy fundacja organizująca międzynarodowy festiwal filmowy. W sumie kapituła znaku wyłoniła 22 biznesowe projekty, upowszechniające dobre praktyki w swojej branży, działające zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu i posiadające w ofercie produkty lub usługi najwyższej jakości.
- Prowadzony przez CWB projekt Made in Toruń ma wzmacniać pozytywny wizerunek przedsiębiorstw. Znak jest najlepszą rekomendacją biznesową i rękojmią jakości dla kontrahentów i dla firm, które umieszczają go na opakowaniach swoich produktów, materiałach marketingowych, czy stronach internetowych – podkreśla Łukasz Szarszewski, dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.
Dla kogo Made in Toruń?
O przyznanie znaku jakości Made in Toruń moga obiegać się wszystkie firmy, które spełniają określone warunki: przede wszystkim jakość, wysoka kultura biznesowa, powiązanie z Toruniem. By wziąć udział w kolejny naborze, trzeba wypełnić ankietę ze strony www.madeintorun.pl i przesłać ją do Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.