Schabowy

i

Autor: Freepik Najtańszy kotlet schabowy

Kulinaria

Najtańszy kotlet schabowy w Polsce kupisz w Toruniu? Ten bar mleczny pobił cały kraj!

2024-07-23 7:24

Podczas letnich podróży wielu z nas odwiedza różnorodne lokale gastronomiczne - restauracje, jadłodajnie czy bary mleczne. Wśród dań, które od dawna cieszą się niesłabnącą popularnością, na szczególną uwagę zasługuje tradycyjny kotlet schabowy. W Toruniu jest miejsce, w którym zjecie najtańszego schabowego w kraju!

Najtańszy schabowy w Polsce

Zwykły panierowany kotlet schabowy, zwłaszcza w ostatnim czasie, potrafi dużo kosztować, co dość często skutecznie mrozi nasz apetyt. Na szczęście jest w Toruniu miejsce gdzie ów klasyk kosztuje mniej niż 20 złotych. Do tego mamy jeszcze dodatki, co jak na powszechną drożyznę w każdym może wzbudzić kulinarny entuzjazm, zwłaszcza, że wspomniany przysmak smakuje zdecydowanie dobrze.

Odwiedziliśmy toruński Bar Panda, by zobaczyć, co ma do zaoferowania swoim klientom.

Bar Panda w Toruniu. Ulubione miejsce studentów

Nie dziwi więc fakt, że jeden z toruńskich barów mlecznych należy do ulubionych miejscówek wielu pokoleń studentów. To właśnie tam można się dobrze najeść wydając skromne dwie dychy. Przejdźmy jednak do konkretów: za kotleta schabowego, frytki i surówkę trzeba zapłacić około 20 złotych. Cena bowiem za 100 g. schabowego wynosi 7,50. Za wspomnianą wyżej sumę można jeszcze napić się kawy lub herbaty.

Sprawdziliśmy Bar Panda w Mapach Google. Przy prawie 200 opiniach lokal osiągnął wynik 4,6 co daje świetny wynik. Krótka sonda, wśród klientów daje barowi świetną reputację. Miła i sympatyczna obsługa dopełnia całość, a sam bar zyskuje na popularności w całym kraju, o czym świadczą liczne wpisy na różnego rodzaju forach.

Bar Panda Toruń. Co jeszcze w menu?

Nie samym schabowym człowiek żyje, więc oprócz króla polskich stołów, można zjeść jeszcze kilka innych klasyków polskiej kuchni takich jak żurek, wątróbka w cebulce czy bigos. Propozycja Baru Panda nie zmienia się, więc możliwość zjedzenia smakowitego polskiego obiadu szybko nie zniknie.

Tu przeczytasz więcej o toruńskich barach mlecznych

ZOBACZ TEŻ: Najdroższe dla Polaków miejsca turystyczne w Europie

To dzięki NIEJ ślub Roksany Węgiel i Kevina Mgleja odbył się w tajemnicy. Piosenkarce pomaga znana gwiazda!
Uroczystości z garnka. NOSEL WKRĘCA