Kotlet schabowy

i

Autor: Restauracja Nowy Ekspres we Włocławku

Kulinaria

Najtańszy kotlet schabowy w Polsce. Toruński bar mleczny znany w kraju!

2024-05-22 15:20

Podczas letnich podróży wielu z nas odwiedza różnorodne lokale gastronomiczne - restauracje, jadłodajnie czy bary mleczne. Wśród dań, które od dawna cieszą się niesłabnącą popularnością, na szczególną uwagę zasługuje tradycyjny kotlet schabowy. W Toruniu jest miejsce, w którym zjecie najtańszego schabowego w kraju!

Dobrze i tanio

Ten zaś, zwłaszcza w ostatnim czasie, potrafi dużo kosztować, co dość często skutecznie mrozi nasz apetyt. Na szczęście jest w Toruniu miejsce gdzie ów klasyk kosztuje mniej niż 20 złotych. Do tego mamy jeszcze dodatki, co jak na powszechną drożyznę w każdym może wzbudzić kulinarny entuzjazm, zwłaszcza, że wspomniany przysmak smakuje zdecydowanie dobrze.

Bar Panda: https://foursquare.com/v/bar-panda/4ff566b5e4b021ccc6d65b2c.

Bar Panda był też laureatem plebiscytu "Orły Gastronomii": https://www.orlygastronomii.pl/profile-374541-bar-panda-w-toruniu

Ulubione miejsce studentów

Nie dziwi więc fakt, że jeden z toruńskich barów mlecznych należy do ulubionych miejscówek wielu pokoleń studentów. To właśnie tam można się dobrze najeść wydając skromne dwie dychy. Przejdźmy jednak do konkretów: za kotleta schabowego, frytki i surówkę trzeba zapłacić około 20 złotych. Cena bowiem za 100 g. schabowego wynosi 7,50. Za wspomnianą wyżej sumę można jeszcze napić się kawy lub herbaty.

Świetna opinia i rosnąca popularność

Sprawdziliśmy Bar Pandę w Mapach Google. Przy prawie 200 opiniach lokal osiągnął wynik 4,6 co daje świetny wynik. Krótka sonda, wśród klientów daje barowi świetną reputację. Miła i sympatyczna obsługa dopełnia całość, a sam bar zyskuje na popularności w całym kraju, o czym świadczą liczne wpisy na różnego rodzaju forach.

Duży wybór potraw

Nie samym schabowym człowiek żyje, więc oprócz króla polskich stołów, można zjeść jeszcze kilka innych klasyków polskiej kuchni takich jak żurek, wątróbka w cebulce czy bigos. Propozycja Baru Panda nie zmienia się, więc możliwość zjedzenia smakowitego polskiego obiadu szybko nie zniknie.

Czytaj więcej o toruńskich barach mlecznych: https://www.eska.pl/torun/bary-mleczne-w-toruniu-tu-zjesz-jak-w-domu-zobacz-gdzie-tanio-i-smakowicie-19-06-aa-3e3j-FtBS-YAnj.html