Radio ESKA poleca

On The Move Festival po raz pierwszy w Toruniu. Do usłyszenia Smolasty, Vito Bambino i Daria ze Śląska [GALERIA]

2024-07-10 14:58

To będzie emocjonujący weekend dla fanów muzyki. Fosa Staromiejska w Toruniu zamieni się w scenę, która ugości najznamienitsze gwiazdy polskiej sceny muzycznej. To pierwsza edycja On The Move Festival w naszym mieście.

Hip hop, alternatywa i pop. To będzie czekało już na wszystkich fanów muzyki w dniach od 12 do 14 lipca. Wtedy na Fosie Staromiejskiej ruszy pierwsza edycja On The Move Festival. Miasto wychodzi z propozycją artystyczną dla młodszych mieszkańców Torunia. Projekt festiwalu zakłada połączenie siły artystów młodego pokolenia z dziedzictwem Grodu Kopernika. Nowe brzmienia usłyszymy w otoczeniu Fosy Zamkowej, co z pewnością doda niezwykłego charakteru całej imprezie.

On The Move Music Festival jest lokalną odpowiedzią na kierunek współczesnej muzyki. Będzie to moment, kiedy tradycje zetkną się z nowoczesnością. To czyni ten projekt wyjątkowym, gdyż połączy najnowsze trendy z unikalnym dziedzictwem Torunia. Urokliwe otoczenie Fosy Zamkowej doda festiwalowej scenie niepowtarzalnego charakteru, a średniowieczne mury – unikalnego klimatu. Cztery koncerty gwiazd największego formatu to nie wszystko, co zaplanowali organizatorzy! Na gości czekają również inne atrakcje. - informuje Toruńska Agenda Kulturalna

On The Move Festival - kogo usłyszymy?

Piątek 12.07.20:30 Smolasty

Sobota 13.07.20:30 Daria ze Śląska

22:00 Małpa

Niedziela 14.07.19:00 Rosalie

20:30 Vito Bambino

Muzyka i cztery strefy na Fosie

Każdego dnia On The Move Festival uczestnikom będą towarzyszyć cztery strefy. Mają pomóc w upale, w walce z uzależnieniami, rozwijać naszą kreatywność i zrelaksować.

- Każdego dnia zapraszamy do strefy orzeźwienia, gdzie będzie można trochę zawalczyć z upałem, który na pewno w te dni będzie nam towarzyszył. Dostępna będzie także strefa zdrowia, w której mówimy o zdrowiu psychicznym. Jeżeli ktoś szuka pomocy, może znaleźć więcej informacji pod naszym hasztagiem #zażywajkultury. Tu wspieramy osoby z problemami psychicznymi i uzależnieniami. Dodatkowo zapraszamy na strefę chillu, czyli spotkanie z DJ-ami i odpoczynek na leżakach, po to, by przed koncertami nabrać trochę siły. Z kolei dla tych, którzy stawiają na ekologię - strefa zieleni. Tu będzie można stworzyć piękny naturalny wianek, który będzie idealnym dopełnieniem stylówki na nasze koncerty - dodaje Przemysław Draheim z Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

Na imprezę zaprasza Radio ESKA Toruń. Tu znajdziecie także naszą energetyczną pomarańczową strefę.

Listen on Spreaker.