PGE IMME już w sobotę w Toruniu

i

Autor: Sławomir Kowalski/www.torun.pl Zawody na Motoarenie o godz. 17:30

PGE IMME już w sobotę w Toruniu

2022-04-01 11:38

Mistrzostwa są okazją do upamiętnienia zmarłego legendarnego, polskiego żużlowca Zenona Plecha. Toruń po raz pierwszy gospodarzem tej imprezy był w 2020 roku. Wcześniejsze edycje odbyły się w Tarnowie, Lesznie i Gdańsku.

Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski, Jason Doyle, Leon Madsen, Martin Vaculik, czy Tai Woffinden, ale też grono zawodników APATORA Toruń: Robert Lambert, Patryk Dudek, Jack Holder i Paweł Przedpełski - już w najbliższą sobotę (02.04) wezmą udział w PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach Ekstraligi im. Zenona Plecha. Zawody rozpoczną się o godz. 17:30 na toruńskiej Motoarenie. Stawkę uzupełnią rezerwowi - również torunianie: Krzysztof Lewandowski i Karol Żupiński. W zawodach weźmie udział w sumie 16 zawodników i 2 rezerwowych wyznaczonych przez PGE Ekstraligę.

Międzynarodowe grono żużlowców tym razem zawody odjedzie właśnie na toruńskiej Motoarenie i to już w najbliższą sobotę. Zawody przypomnę - rozpoczną się o godz. 17:30. TUTAJ znajdziesz pełną listę startową zawodników.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!