Zatrzymani

Rodzeństwo trafiło za kraty. Mundurowi nie dali się wykiwać

2024-05-17 9:31

Policjanci z toruńskiej komendy zatrzymali ukrywającego się 34-latka, a kilka godzin później w ręce mundurowych wpadł jego 27-letni brat, który jak się okazało, również próbował uniknąć więzienia. Obaj trafili do zakładu karnego, gdzie będą odbywać zasądzone kary pozbawienia wolności.

Bracia trafili za kraty

W ostatni wtorek (14.05.2024) o godzinie 9:30 policyjni z toruńskiej komendy, na podstawie zdobytych informacji, namierzyli i zatrzymali 34-letniego mieszkańca Chełmży, który od lutego bieżącego roku ukrywał się przed mundurowymi. Mężczyzna chciał uniknąć odpowiedzialności między innymi za rozbój oraz liczne kradzieże.

Toruński sąd wydał za nim list gończy i kilka nakazów doprowadzenia do więzienia celem odbycia kary pozbawienia wolności. 34-latek trafił prosto do celi zakładu karnego, gdzie spędzi kilka lat.

Krótko przed godziną 14:00 funkcjonariusze ustalili, gdzie może przebywać 27-letni brat zatrzymanego kilka godzin wcześniej mężczyzny. Policjanci zastali 27-latka w mieszkaniu w Chełmży. Toruński sąd poszukiwał go za kradzieże i jazdę pod wpływem alkoholu. Teraz spędzi w zakładzie karnym zasądzoną karę roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności.