Nowe sklepy Biedronka. Na liście aż siedem województw

i

Autor: mat. prasowe Biedronka

Zakupy

Sklepy Biedronka otwarte dłużej. Macie jeszcze kilka dni!

2024-04-24 15:35

Wielkimi krokami zbliża się długi weekend majowy. To oznacza wzmożone zakupy, przygotowywania. Jedni wyjadą na urlopy, inni spędzą ten czas w gronie rodzinnym np. na grillu (jeśli pogoda dopisze). Sieć sklepów Biedronka będzie otwarta dłużej jeszcze do 27 maja! Firma zapowiada też specjalne promocje na majówkę. Szczegóły poniżej.

Przed majówką Biedronka otwarta dłużej

Biedronka rozszerza godziny otwarcia swoich sklepów do 27 kwietnia, umożliwiając klientom zakupy aż do późnych godzin wieczornych, do godziny 23:30. Dzięki temu wszyscy klienci mogą lepiej przygotować się na nadchodzący długi weekend.

W ponad 3000 sklepach na terenie całego kraju godziny otwarcia zostaną przedłużone do 23:30, a w niektórych przypadkach nawet dłużej. Te zmiany mają na celu ułatwienie klientom kompleksowego przygotowania się do nadchodzącego długiego weekendu, zapewniając spokojne i bezstresowe zakupy.

Dodatkowo, w najbliższą niedzielę handlową, 28 kwietnia, ponad 3 tysiące placówek sieci Biedronka będzie otwartych dla klientów do co najmniej godziny 22:00. Szczegółowe informacje o godzinach otwarcia każdej placówki można znaleźć na ich drzwiach wejściowych.

Biedronka szykuje również serię niesamowitych rabatów i promocji. Wszystko przed długim weekendem!

Sonda
Czy posiadasz Kartę Moja Biedronka?