Tak wygląda 12. edycja Bella Skyway Festival w Toruniu [GALERIA]

2021-08-19 8:53

Jeszcze do soboty (21.08.) mieszkańcy i odwiedzający Toruń turyści mogą zajrzeć do świetlnych stref Bella Skyway Festival. Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem i w tym roku. Instalacje odwiedzają tysiące chętnych.

Choć w tym roku biletowany, to festiwal wciąż cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców i odwiedzających miasto turystów. Największe kolejki, na które warto się przygotować dotyczą Strefy I, czyli w Dolinie Marzeń. O bezpieczeństwo tych, którzy przechodzą przez światła na placu Rapackiego dba policja oraz straż miejska. Tłumy zainteresowanych kierują się także na główną atrakcję imprezy, czyli mapping 3D na budynku Collegium Maximum UMK. Choć nieco bardziej na uboczu - Strefa III na Zamku Krzyżackim, to miejsce chętnie odwiedzane przez obserwatorów. Nie brakuje świetlnych gadżetów wśród festiwalowiczów - okulary, uszy królika, miecze czy biżuteria wybijają się wieczorową porą na pierwszy plan kiedy przechodzimy przez Toruń.

Przypomnijmy, że 12. edycja Bella Skyway Festival potrwa do soboty (21.08.), a instalacje można odwiedzać między 20:30 a 00:00.