Nowe sklepy Biedronka. Na liście aż siedem województw

i

Autor: mat. prasowe Biedronka

Niskie ceny

Więcej promocji w Biedronce. Sklep zaskoczy wszystkich, nawet swoich krytyków

2024-06-07 6:29

Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów niesamowitymi promocjami. Ostatnio dużym echem odbiła się "wojna" cenowa z Lidlem. Firma tym razem postanowiła zwiększyć częstotliwość wprowadzania nowych ofert. Zawsze odbywało się to dwa razy w tygodniu. Teraz będą to już trzy dni! Nowe gazetki znajdziecie we wszystkich sklepach Biedronki (i w sieci).

Więcej promocji w Biedronce

W kwietniu Biedronka przygotowała niesamowite promocje dla swoich klientów. Będzie ich jeszcze więcej niż zwykle. Zwykle nowe gazetki z promocjami pojawiały się dwa razy w tygodniu. Firma postanowiła zwiększyć częstotliwość i teraz nowe promocje będą wypuszczane trzy razy w tygodniu! Fani Biedronki szybko to odczują. Według nowych pomysłów weekendowe promocje trafią do klientów już w piątek.

Na przykład na posiadaczy aplikacji Biedronka lub karty Moja Biedronka czekają promocje w stylu „Im więcej kupujesz, tym więcej zyskujesz”. W takim systemie promocyjnym będzie można kupić m.in. mleko UHT 3,2%, 1l za 1,79 za sztukę - przy zakupie 6 kartonów czy cukier 1 kg z firm Diamant, Polski Cukier lub Królewski przy zakupie 5 opakowań w cenie 3,29 zł za opakowanie itd.

VAT na jedzenie wraca do dawnej stawki 5%

Pamiętajmy, że od kwietnia bieżącego roku obowiązuje standardowa stawka VAT w wysokości 5% na określone kategorie produktów spożywczych. Niemniej jednak, klienci sklepów Biedronka płacą za te produkty tyle samo co w marcu, ponieważ sieć postanowiła zachować w kwietniu niezmienione ceny dla ponad 4000 produktów spożywczych.

Sonda
W którym sklepie są lepsze promocje - Lidl czy Biedronka?
Listen on Spreaker.