Dostawy wody

i

Autor: Freepik/zdjęcie poglądowe Tymczasowe przerwy w dostawach wody w Toruniu

Dostawy wody

Wyłączenia wody w Toruniu na czerwiec. Zobaczcie, gdzie będą przerwy w dostawach

2023-06-09 9:47

W Toruniu na czerwiec planowane są tymczasowe wyłączenia wody w kilku lokalizacjach miasta. Przerwy w dostawach będą trwały kilka godzin, więc nie powinno to zakłócić życia mieszkańców. Warto zapoznać się z rozpiską wyłączeń i przygotować się na zapowiadane przerwy.

Wyłączenia wody w czerwcu

  • ul. Okólna/Grota Roweckiego - prace związane z rozbudową sieci wodociągowej,
  • ul. Chrobrego - okolice Garbatego Mostka - prace związane z przebudową sieci wodociągowej,
  • rejon od Ronda Czadcy do ul. Polnej - prace związane z przebudową sieci wodociągowej w ramach rozwoju tras tramwajowych (BiT City),
  • ul. Ostra, Przelot - prace wodociągowe związane z rozwojem strefy terenów inwestycyjnych.

Prowadzone prace są nadzorowane przez specjalistyczne firmy instalacyjne pod nadzorem Toruńskich Wodociągów. Wstrzymanie dostawy wody do odbiorców zasilanych z wodociągów, których czasowe wyłączenie będzie niezbędne do przyłączenia wybudowanych lub przebudowanych rurociągów, będzie możliwe po zakończeniu prac instalacyjnych, pozytywnych wynikach próby ciśnieniowej oraz po kontroli wymaganej jakości wody.

Informacje wcześniej na stronie www

Na minimum 48 h przed zaplanowanymi wyłączeniami dostawy wody, na stronie internetowej Spółki www.wodociagi.torun.com.pl w zakładce Planowane wyłączenia wody, publikowane są każdorazowo szczegółowe informacje dotyczące wyłączeń (lokalizacje wraz z numerami posesji czasowo pozbawionymi zasilania w wodę oraz daty i godziny zaplanowanych wyłączeń). W przypadku, gdy wyłączenia dotyczą odbiorców grupowych, stosowna informacja jest przekazywana zawczasu dodatkowo administratorom budynków.