Znęcał się nad bliskimi, ale do więzienia nie dotarł. Wpadł, kiedy chciał jechać tramwajem

i

Autor: KMP w Toruniu

na sygnale

Znęcał się nad bliskimi, ale do więzienia nie dotarł. Wpadł, kiedy chciał jechać tramwajem

2024-06-15 17:11

Sąd skazał 42-latka na rok więzienia za znęcanie się. Teraz najpewniej dołoży mu jeszcze trochę za to, że miał przy sobie narkotyki, kiedy policjant po służbie zatrzymał go na przystanku tramwajowym. Obaj znaleźli się tam akurat wtedy całkiem przypadkiem.

Sierżant Paweł Murszewski z komisariatu na Rubinkowie był już po służbie, kiedy przejeżdżał obok Urzędu Miasta Torunia na ulicy Batorego. Na chodniku zauważył 42- letniego mężczyznę. Szybko skojarzył go z wcześniejszych interwencji. Wiedział, że od pewnego czasu jest poszukiwany.

- Mieszkaniec Torunia ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Miał do odbycia karę roku pozbawienia wolności za znęcanie się - informują policjanci z Torunia. - Policjant zadzwonił do dyżurnego, a sam uniemożliwił poszukiwanemu odjazd z pobliskiego przystanku tramwajowego. 42-latek został zatrzymany i przeszukany przez przybyłych na miejsce funkcjonariuszy - dodają.

  • Odpowie nie tylko za przestępstwa z przeszłości. Policjanci znaleźli przy nim amfetaminę i marihuanę.
  • Jeszcze przed osadzeniem w areszcie usłyszał zarzuty posiadania tych narkotyków, za co grożą mu kolejne 3 lata pozbawienia wolności.

QUIZ. Toruń bez tajemnic. Mieszkańcy muszą znać odpowiedzi! Bez 8/10 nie pokazuj się na starówce

Pytanie 1 z 10
Prezydentem Torunia jest.... (stan na 17.07.2022 r.)
Gorszące sceny na Bulwarze Filadelfijskim. Kobieta oddała mocz w centrum Torunia. Mieszkańcy oburzeni