Biedronka

i

Autor: Flickr.com Gigantyczne zmiany w Biedronce. Będziesz chciał coś zwrócić? Musisz o tym wiedzieć!

Zakupy

Aplikacja Biedronki ma problemy? Właściciele karty Moja Biedronka stracą promocje?

2023-08-16 9:11

Karta Moja Biedronka to popularny w Polsce atrybut związany z dyskontem Biedronka, który króluje na rynku. Tysiące klientów wstąpiły do programu lojalnościowego i zarejestrowały swoje karty promocyjne. Ostatnio pojawiły się doniesienia, że posiadacze Karty Moja Biedronka tracą promocje! O co chodzi?

Karta Moja Biedronka działa o tyle dobrze, że nie trzeba mieć jej przy sobie, gdy robi się zakupy w sklepie. Można podać numer telefonu przy kasie. Z tego powodu zaczęły powstawać nowe problemy.

Jaki problem z kartą Moja Biedronka?

Podawanie cudzych numerów telefonu daje też dostęp do przypisanych im promocji. Bez tego trzeba zakładać odrębną, własną kartę. Numer telefonów do promocji z kart Moja Biedronka były wymieniane nie tylko między członkami rodzin.

Jak zawsze bywają też nieuczciwi klienci. Ci często nasłuchiwali cudzych numerów telefonu, gdy ktoś je podawał ustnie kasjerce/kasjerowi. Inne osoby otwierały swoje książki telefoniczne w telefonach i wpisywali numery, aby być może trafić działający numer. Winna całej sytuacji okazała się sama aplikacja Biedronki.

Można jednak sprawdzić, jaki numer kasował promocję. Wystarczy wejść przez aplikację i sprawdzić rachunki, przy jakich karta Moja Biedronka była skanowana. Dzięki temu łatwo sprawdzicie, czy ktoś korzystał z waszego numeru telefonu.

Problem polega na tym, że każda promocja raz wykorzystana nie może już być użyta.

Czy już jestem ZAKUPOHOLIKIEM?

Posłuchaj, czy masz TE objawy i dowiedz się, jak z tym walczyć!

Listen on Spreaker.