Biedronka

i

Autor: Flickr/zdjęcie poglądowe Biedronka wprowadza nową usługę

Zakupy

Biedronka będzie miała nową usługę. Klienci na to czekali!

2023-05-04 8:37

Popularny dyskont Biedronka wprowadza właśnie nową usługę. Chodzi o możliwość wypłacenia pieniędzy przy robieniu zakupów. To znana usługa m.in. z sieci Żabka. Usługa stała się popularna, a klienci powszechnie ją chwalą. W Biedronce będzie się nazywać "Płać kartą i wypłacaj". Docelowo ma być dostępna we wszystkich sklepach firmy.

Wypłacisz gotówkę w Biedronce

Od teraz wypłacisz pieniądze także w Biedronce. Nowa usługa nosi nazwę "Płać kartą i wypłacaj" z kartą Mastercard. Dzięki niej będziemy mogli wypłacać gotówkę przy okazji, gdy robimy zakupy. Nowość pojawi się w 2000 sklepów na terenie całego kraju. Pilotaż programu wprowadzono już w grudniu 2022 roku. Firma uznała, że nowość powinna się przyjąć, gdyż z pilotażu skorzystało wielu klientów.

Jak korzystać z nowej usługi Biedronki?

Z nowej usługi można korzystać podczas robienia zakupów i płaceniu kartą Mastercard. Wypłata środków jest możliwa przy zakupach powyżej 1 zł. Warunkiem podstawowym jest również wystarczająca ilość gotówki w danej kasie. Przed opłaceniem zakupów należy poinformować kasjera o chęci wypłacenia gotówki. Ponadto wypłata będzie zawsze zabezpieczona koniecznością podania numeru PIN do karty. Minimalną kwotą do wypłaty będzie 50 zł. Warto zaznaczyć też, iż nie będzie można podjąć więcej niż 300 zł. Biedronka nie będzie pobierać opłat za świadczenie usługi.