Duże promocje w sklepie Agencji Mienia Wojskowego. Jakie ceny? Co można kupić?

2023-03-13 9:29

Jeśli ktoś lubi militaria lub zajmuje się rekonstrukcją, to ma dobrą okazję, aby uzupełnić swoje zbiory. Agencja Mienia Wojskowego prowadzi wyprzedaż ubrań i sprzętu wojskowego - wszystko oryginalne, produkowane pierwotnie dla armii. Do wyboru jest szeroki asortyment ubrań, jak i akcesoriów. Sprawdźcie sami!

Zrobiliśmy dla was przegląd oferty sklepu Agencji Mienia Wojskowego (dalej: AMW). Dostępne są liczne ubrania wojskowe oraz akcesoria, a to wszystko w przystępnych lub bardzo niskich cenach. Jeśli lubicie militaria, to w pierwszej kolejności przejrzyjcie naszą galerię zdjęć, gdzie znajdują się najciekawsze rzeczy z oferty AMW.

Towary dostępne w sklepie AMW nie są używane i nigdy nie były noszone. Wszystkie były przechowywane w wojskowych magazynach. Armia co jakiś czas wyprzedaje rzeczy, które uzna za niepotrzebne (chodzi o stany ilościowe i przydatność wymaganą przepisami). Jedynie niektóre rzeczy służyły w wojsku, ale ze względu na bardzo dobry stan nadają się na sprzedaż do cywila.

Co można dostać w sklepie AMW? Oczywiście są to elementy garderoby żołnierza - płaszcze, bluzy, kurtki, koszule, koszulki, piżamy, spodnie, dresy, buty itd. Można znaleźć też akcesoria - noże, torby, pojemniki, latarki itp. Można kupić również drewniane skrzynki, wytwornicę piany średniej, zestawy ciesielsko-stolarskie, różnego rodzaju szczotki. Co ciekawe dostępna jest także porcelana wojskowa (talerze, spodki). Są także ciekawostki, np. ubranie technika lotniczego. Do kupienia są też klasyczne pędzle do golenia oraz nici wojskowe.

Zobaczcie naszą galerię zdjęć!