Festiwal Balonowy Kujaw i Pomorza już wkrótce nad głowami mieszkańców regionu. Gdzie oglądać pokazy?

i

Autor: pixabay.com

Festiwal Balonowy Kujaw i Pomorza już wkrótce nad głowami mieszkańców regionu. Gdzie oglądać pokazy?

2021-07-05 8:28

Dwadzieścia balonów, cztery miasta i mistrzowska obsada. W najbliższą środę (07.07.) warto patrzeć w niebo. W ramach Festiwalu Balonowego Kujaw i Pomorza czekają nas pokazy balonowe, które codziennie zachwycą mieszkańców regionu.

Od 2016 roku Grupa HiFly dba o to, by mieszkańcy kujawsko-pomorskiego mogli przez kilka godzin pochodzić z głową w chmurach. To nie tylko okazja, by podziwiać balonowe show, ale i śledzić zmagania najlepszych pilotów z wielu zakątków Polski. Zawodnicy będą startować z wielu miejsc, jednak ostatecznie to pogoda zdecyduje gdzie wzniosą się w niebo. W tej edycji udział biorą nie tylko pasjonaci lotnictwa i baloniarstwa, ale i wielokrotni Mistrzowie Polski, reprezentanci naszego kraju na zawodach międzynarodowych, m.in. Arkadiusz Iwański, Bartek Nowakowski czy Zbigniew Jagodzik.

Pokazy odbywać będą się od środy do soboty. Między godziną 18:00 a 20:00 planowany jest przelot nad miastem. Około 20.30 mieszkańcy będą mogli podziwiać pokazy ognia, światła i muzyki w towarzystwie JumpFire Fireshow. W planach są także rozmaite warsztaty, animacje i poczta balonikowa. Gdzie będziecie mogli wziąć udział w imprezie?

07.07. - Lipno

08.07. - Golub-Dobrzyń

09.07. - Rypin

10.07. - Skępe

Szczegóły znajdziecie na oficjalnym profilu organizatora - Grupy HiFly

W Piotrkowie Trybunalskim odbył się II Balonowy Fly Fest