Jak blisko, jak fajnie. Sprawdź ofertę wakacyjną w kujawsko-pomorskim! [AUDIO]

i

Autor: Marta Łazarska "Jak blisko, jak fajnie". Sprawdź ofertę wakacyjną w kujawsko-pomorskim! [AUDIO]

"Jak blisko, jak fajnie". Sprawdź ofertę wakacyjną w kujawsko-pomorskim! [AUDIO]

2020-06-18 10:58

Uzdrowiska, lasy, rajdy rowerowe, muzea. W tym roku w sezonie wakacyjnym warto polubić się z ofertą województwa kujawsko-pomorskiego. "Jak blisko, jak fajnie" ma nas przekonać do tego, że ciekawy i dobrze spędzony wypoczynek to nie tylko zagraniczny wyjazd.

Z ciekawą ofertą turystyczną wychodzi Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna, która postanowiła zgromadzić miejsca godne polecenia w naszym województwie. To często miejsca, które nawet mieszkańcom regionu nie wydają się tak oczywiste. Propozycje zawierają zarówno nasze specjały, wypoczynek w stylu aktywnym, wypady po atrakcjach kujawsko-pomorskiego a także - po prostu piękne miejsca do zobaczenia.

Pandemia koronawirusa w tym roku pokrzyżowała większość planów wakacyjnych. Warto więc sprawdzić czy w naszym województwie nie znajdziecie czegoś dla siebie. To świetna alternatywa dla tych, którzy chcą poznać bliżej swój region, nie wyjeżdżać zbyt daleko, by nie wykorzystywać całości przyznanego urlopu a jednocześnie - dobrze się bawić i wypocząć. "Jak blisko, jak fajnie" to także propozycja dla naszych sąsiadów - zarówno tych z województw ościennych jak i zagranicznych gości.

Posłuchaj co o akcji "Jak blisko, jak fajnie" opowiedziała nam Beata Sawińska prezes Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej

W ofercie Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej znajduje się już ponad 80 ofert, które warto sprawdzić. Wystarczy, że wybierzecie swój cel podróży na stronie kujawsko-pomorskie.travel, tam znajdziecie ofertę dla konkretnego miasta czy regionu w ramach konstelacji dobrych miejsc.

A po Krakowie biegają konie

Jak daleko jest z Gdyni do Zakopanego? Prawdziwy test na odległości [QUIZ]

Pytanie 1 z 14
Dalej jest z Warszawy do: