Moja Biedronka

i

Autor: Freepik Co zrobić po zgubieniu karty "Moja Biedronka"?

Zakupy

Karta Moja Biedronka. To trzeba o niej wiedzieć, bo daje super korzyści!

2024-03-26 7:56

Karta "Moja Biedronka" stałą się popularnym gadżetem lojalnościowym klientów jednej z największych sieci dyskontów w Polsce. Dzięki niej można dostać maskotki, rabaty, specjalne promocje oraz udział w konkursach. Jednak, co jeśli zgubimy kartę "Moja Biedronka"? Podpowiadamy, jak uniknąć kłopotów.

Jak założyć kartę "Moja Biedronka"?

To bardzo proste. Można ją dostać w każdym sklepie Biedronka w Polsce. Aby ją otrzymać, należy zapytać o nią kasjera, ten na pewną ją wręczy. Trzeba podkreślić, że kartę "Moja Biedronka" otrzymamy całkowicie bezpłatnie! Nie należy się obawiać żadnych dodatkowych opłat. 

Jak zarejestrować kartę "Moja Biedronka"?

Rejestracja karty "Moja Biedronka" też jest bardzo łatwa. Trzeba tylko zalogować się na stronie internetowej Biedronka.pl i postępować zgodnie z zaleceniami tam zawartymi. Nie ma nic prostszego.

Jak aktywować kartę "Moja Biedronka"?

Samo odebranie karty ze sklepu i rejestracja w internecie to jeszcze nie koniec. Teraz zarejestrowaną kartę trzeba aktywować. Aby to zrobić, należy zalogować się na stronie internetowej Biedronka.pl, następnie wymagane jest podanie numeru karty (we wskazanym polu). W kolejnym kroku system poprosi o podanie numeru telefonu lub adres email (tą drogą odbędzie się weryfikacja i Twoje potwierdzenie). Ponadto jest to potrzebne do dostarczania przez Biedronkę nowych ofert rabatowych. Po przejściu całej procedury należy zalogować się do swojego emaila i aktywować (kliknąć) link. Po aktywacji będzie można korzystać z promocji i rabatów

Utrata karty "Moja Biedronka" - co robić?

Zgubiona karta "Moja Biedronka" to poważny problem, jednak można sobie z nim poradzić. Na początku trzeba pamiętać, że sklep Biedronka nie wydaje duplikatów karty. W związku z tym rozmowy z ekspedientkami będą bezcelowe. W tej sytuacji można: wyrobić nową kartę. Potrzebny będzie jednak nowy adres email, gdyż stary jest już przyporządkowany do zgubionej karty. Inną opcją jest niewyrabianie nowej karty i korzystanie tylko z breloków albo można podawać przy kasie tylko numer telefonu. Ten drugi wariant jest najpraktyczniejszy i najłatwiejszy.

Bez nowej karty "Moja Biedronka" nie będzie maskotek!

To prawda, aby zbierać naklejki i wymieniać je na maskotki, należy wyrobić nową kartę. Podawanie numeru telefonu kasjerowi lub korzystanie z samego breloczka nie pomoże. Warto pamiętać, że nachalne przekonywanie kasjera w sklepie też nie jest rozsądne, gdyż pracownik nie może postępować niezgodnie z procedurą wyznaczoną przez firmę.

Jak zablokować zgubioną kartę "Moja Biedronka"?

Po zgubieniu karty najlepiej będzie ją zablokować - to najbezpieczniejsze rozwiązanie. W tym celu trzeba skontaktować się z obsługą programu lojalnościowego pod numerem 22 205 34 00 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie. Po podaniu numeru telefonu możesz zablokować starą kartę i szybko zarejestrować nową. Trzeba tylko podać dane z nowego blankietu z kartą pobranego od kasjera w sklepie. Nie można lekceważyć zgubionej karty, gdyż znalazca może się nią posługiwać i m.in. odebrać za nas nieodebrane wcześniej naklejki.