Samolot

i

Autor: Youtube

Żarty małe i duże

Koparką chwycił samolot i obracał się w kółko! Szalona zabawa operatora maszyny [WIDEO]

2024-06-17 15:38

Ta niesamowita i niebezpieczna akcja miała miejsce na Florydzie (USA) niedaleko jednego z większych lotnisk regionu. Początkowo nikt nie mógł uwierzyć własnym oczom. Co wzbudziło taką konsternację i zaskoczenie tłumu? Otóż pracujący na terenie lotniska operator koparki postanowił się zabawić. W jaki sposób? Nagranie poniżej!

Obracał wielkim samolotem jak zabawką!

Do niecodziennej sytuacji doszło na Florydzie w Stanach Zjednoczonych w pobliżu lotniska. Na początku obserwujące osoby nie mogły uwierzyć własnym oczom, to co zobaczyły, przerosło ich najśmielsze oczekiwania! Co je tak zszokowało? Otóż na terenie rozległego lotniska pracował operator koparki, który wykonywał swoje codzienne, żmudne obowiązki.

Jednak w wolnej chwili postanowił urozmaicić sobie czas w pracy. Los chciał, że działał w okolicy, gdzie składowano wraki samolotów. W pewnej chwili operator koparki chwycił jeden z samolotów, podniósł do góry i zaczął obracać całą maszyną w koło. Cała sytuacja została nagrana przez świadków. Ta niezwykła i niebezpieczna akcja przypominała zabawę dużego chłopca dużym samolotem. Nagranie dostało się do sieci już jakiś czas temu, jednak dopiero niedawno stało się bardzo popularne.

Zobaczcie nagranie!

Sonda
Czy robiłeś sobie kiedykolwiek żarty dzwoniąc przez telefon?
Listen on Spreaker.