Restauracje w regionie

Najlepsze restauracje w regionie. Róże, Fiołki i Aniołki w Inowrocławiu

2024-07-11 7:46

Róże, Fiołki i Aniołki to przede wszystkim miejsce, w którym każdy czuje się jak w domu. Można tutaj zjeść gulasz z gęsich żołądków, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by delektować się makaronami z różnymi dodatkami. Amatorzy pierogów również znajdą tutaj coś dla siebie.

Inowrocław to średniej wielkości miasto usytuowane w województwie kujawsko-pomorskim. Ze względu na Park Solankowy jest częstym wyborem kuracjuszy pragnących zapewnić sobie odpowiednie warunki zdrowotne. Jest również miastem, w którym można delektować się pysznym jedzeniem w rozmaitych restauracjach. Jedną z nich jest opisywana dzisiaj restauracja.

Klimat i wspaniała kuchnia

Róże Fiołki i Aniołki to klimatyczny lokal, do którego można przyjść na smaczny lunch lub pizzę z pieca opalanego drewnem. Dzięki temu ciasto jest chrupiące i smaczne, a umiejętne wykorzystanie przypraw i dodatków sprawia, że włoski specjał przyciąga greckim stylem.

W restauracji też można również zjeść pierogi lub ryby z pieca, kuszą też bułeczki z oliwą, będące popularnym dodatkiem do wielu serwowanych tu potraw.

A co można zamówić w tym lokalu? Można spróbować regionalnych potraw (np. czerniny), można sięgnąć po pierogi lub placki ziemniaczane.

Golonka pieczona w piwie lub klasyczny schabowy, sandacz zapiekany ze szpinakiem lub wegańska sałatka z warzywnym kotletem – oto kolejne ciekawe propozycje, jakie pojawiają się w tutejszym menu.