Świat Według Kiepskich

i

Autor: Flickr/zdjęcie poglądowe Świat Według Kiepskich

QUIZ

QUIZ. Świat według Kiepskich. Sprawdźcie, co pamiętacie z tej śmiesznej produkcji!

2024-06-11 12:16

"Świat według Kiepskich", bijący rekordy popularności w Polsce, był emitowany przez rekordowo długi okres – od 1999 do 2022 roku. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym super QUIZIE, który pozwoli wam przetestować wiedzę na temat ulubionych postaci z tego kultowego serialu!

Serial "Świat według Kiepskich"

"Świat według Kiepskich" to popularny polski serial komediowy, który był emitowany w Polsce przez wiele lat (1999-2022). Serial opowiadał historię rodziny Kiepskich, składającej się z głowy rodziny Ferdynanda Kiepskiego, jego żony Haliny, syna Waldka i córki Marioli.

Fabuła "Świata według Kiepskich" skupiała się głównie na codziennych perypetiach rodziny Kiepskich i ich sąsiadów. Serial był znany z czarnego humoru, satyryzowania stereotypów społecznych oraz komentowania aktualnych wydarzeń politycznych oraz społecznych w Polsce.

Ferdynand Kiepski to główna postać serialu. Był niezbyt inteligentnym, leniwym i mało pracowitym mężczyzną, który często wpadał w różne tarapaty. Jego żona Halina była typową gospodynią domową, ale również miała swoje charakterystyczne cechy. Ich syn Waldek nie grzeszył inteligencją, lubił za to treningi na siłowni. Córka Mariola była zaś typową, wielkomiejską nastolatką.

"Świat według Kiepskich" zyskał dużą popularność w Polsce, zdobywając sobie wierną rzeszę fanów. Serial cieszył się uznaniem za swoje śmieszne dialogi, oryginalne postaci i humorystyczne spojrzenie na codzienność. Emisja serialu skończyła się w 2022 roku. 

QUIZ. Serial "Świat według Kiepskich". Jaki był ulubiony alkohol Ferdka?

Pytanie 1 z 10
Dokończ powiedzonko Ferdka: "Nie skacz Pan jak. . . po gumie"!
Seriale i filmy, których nie możemy oglądać z rodzicami. SZKUTA MÓWI