Torunianie nie zawiedli! Na starówce dużo spacerowiczów i wolontariuszy WOŚP [WIDEO, ZDJĘCIA]

2021-01-31 15:44

W Toruniu WOŚP gra w sieci, ale na ulicach miasta nie brakuje Orkiestrowej atmosfery. Na starówce tylu mieszkańców, jak za "normalnych" czasów i poprzednich Finałów. Widocznie chcemy poczuć Orkiestrowy klimat, wrzucić pieniądze do puszek i przykleić sobie czerwone serduszko na czapce, kurtce, telefonie, torebce, zachować na pamiątkę, itp.

Na Rynku Staromiejskim w tym roku nie ma sceny, namalowanego serca na Wielką Ściskawę, nie ma pokazów, wydarzeń, koncertów, licytacji, a o 20.00 raczej nie zobaczymy tradycyjnego światełka do nieba.

Ale nie ma się czym martwić, wszystko to znajdziemy online. Toruński sztab WOŚP tygodniami przygotowywał się do relacji na żywo, spotkań z ciekawymi gośćmi, koncertów, pokazów, licytacji i mnóstwa innych atrakcji. Jest nawet Ściskawa. Szczegóły na stronie sztabu.

WOŚP na toruńskiej starówce

Transmisja z 29.Finału WOŚP w Toruniu trwa do godziny 20.50. Na stronie także podejrzymy, ile udało się już zebrać pieniążków na Orkiestrę. To licytacje, puszki i eSkarbonka. Kwota rośnie i w tym momencie zbliża się do 90 tysięcy złotych!

Najważniejsze, że na ulicach Torunia spotkamy wolontariuszy. To kilkaset fantastycznych osób, które nawet pod maseczkami mają dla każdego, kto im "nawrzuca" - uśmiech.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Toruńskie biegi WOŚP w 2019 i 2020 roku