Rydzyk

i

Autor: Flickr/zdjęcie poglądowe Tadeusz Rydzyk

Religia i handel

U Rydzyka kupisz cuda. Te produkty robią furorę wśród klientów redemptorysty!

2024-05-11 9:46

Na stronie internetowej Fundacji Lux Veritatis, założonej przez Tadeusza Rydzyka, można znaleźć różnorodny asortyment. Chodzi o ofertę sklepu online. Oferta obejmuje dewocjonalia, książki, filmy oraz wiele innych. Niezwykle popularne są pozycje z zakładki "bestsellery", które czasem mogą zaskakiwać. Zobaczcie, o czym mowa!

Co najlepiej sprzedaje się u Tadeusza Rydzyka?

W sklepie internetowym Fundacji Lux Veritatis odnajdziemy bogaty wybór prezentów i upominków na różne okazje. Zarówno osoby przygotowujące się do sakramentów chrztu czy Pierwszej Komunii, jak i te planujące ceremonię małżeństwa, znajdą tutaj coś dla siebie. Dodatkowo, w zakładce "Pomysł na prezent", sklep proponuje wiele interesujących upominków, dedykowanych nie tylko dzieciom, ale także seniorom oraz kapłanom.

Na stronie sklepu fundacji Rydzyka istnieje sekcja "Bestsellery", pokazująca najpopularniejsze produkty dostępne w sprzedaży. W chwili obecnej lista zawiera 10 pozycji, z których dwie są tymczasowo niedostępne. Mowa o medaliku przedstawiającym Tarczę Najświętszego Serca Pana Jezusa, wycenianym na 18,90 zł, oraz książce "Katolicki savoir-vivre... czyli czego nie wiesz o zachowaniu w kościele", także dostępnej za 18,90 zł.

To są prawdziwe hity wśród katolików

W sklepie Tadeusza Rydzyka największą popularnością cieszą się różańce, oferując szeroki wybór dla klientów. Najtańszy z nich, wyceniany na 12,90 zł, jest wykonany przez chrześcijan z Betlejem z drewna oliwnego, zgodnie z opisem na stronie sklepu Fundacji Lux Veritatis.

Różaniec z Tarczą Najświętszego Serca Pana Jezusa w etui jest nieco droższy, kosztuje 34,90 zł. Niemniej jednak, nie jest to najdroższa opcja spośród dostępnych różańców, gdyż kolorowy Medjugorie, dostępny w fioletowej wersji, kosztuje już 39,90 zł.

Rydzyk sprzedaje też swoją książkę

Na liście 10 najlepiej sprzedających się produktów w sklepie fundacji Rydzyka znajdują się figurki św. Józefa Śpiącego, wycenione na 49,90 zł, oraz trzy książki. Jedną z nich jest "Cud w eterze. Rozmowa z o. Tadeuszem Rydzykiem CSsR", dostępna za 42 zł.

Opisując tę książkę, podkreśla się jej wyjątkowy charakter jako szczerego i odważnego wywiadu-rzeki z Tadeuszem Rydzykiem. Autor mówi w niej o nieznanych początkach katolickiej rozgłośni, spotkaniach z papieżami oraz kontaktach z duchownymi, biskupami i politykami.

TOP 10 produktów od Tadeusz Rydzyka

  • medalik przedstawiający Tarczę Najświętszego Serca Pana Jezusa, 18,90 zł
  • książka "Katolicki savoir-vivre... czyli czego nie wiesz o zachowaniu w kościele", 18,90 zł
  • różaniec z drewna oliwnego z Betlejem, 12,90 zł
  • różaniec z Tarczą Najświętszego Serca Pana Jezusa w etui, 34,90 zł
  • różaniec z Medjugorie, 39,90 zł
  • figurka św. Józefa Śpiącego, 49,90 zł
  • figurka św. Józefa Śpiącego biała mała, 49,90 zł
  • książka "Cud w eterze. Rozmowa z o. Tadeuszem Rydzykiem CSsR", 42 zł
  • książka "Zmartwychwstanie, Wniebowzięcie i Zesłanie Ducha Świętego w objawieniach bł. Anny Katarzyny Emmerich", 24,90 zł
  • książka "Żywot i Bolesna Męka Pana Naszego Jezusa Chrystusa i Najświętszej Matki Jego Maryi wraz z Tajemnicami Starego Przymierza", 195 zł
Rydzyk sięga głębiej do kieszeni pielgrzymów! Tego się nie spodziewali