Walentynki Artus

i

Autor: Dwór Artusa Zabawa walentynkowa razem z Dworem Artusa w Domu Muz!

Walentynki na wesoło! Dwór Artusa ze świetną ofertą dla najmłodszych

2023-02-10 13:12

Dwór Artusa zaprasza na zabawę "Walentykni na wesoło", która odbędzie się 14 lutego w swojej filii, czyli w Domu Muz. Na dzieciaki czeka świetna zabawa - tańce, walentynkowe zabawy oraz zagadki i łamigłówki. Chwilę dla siebie znajdą także opiekunowie!

Dwór Artusa zaprasza najmłodszych na zabawę "Walentynki na wesoło", która odbędzie się 14 lutego, o godzinie 18.00 w Domu Muz przy ulicy Poznańskiej 52. Najmłodsi mogą spodziewać się wielu atrakcji m.in. szalonych tańców, zabaw walentynkowych oraz zagadek i łamigłówek. Opiekunowie również znajdą coś dla siebie. Organizator zapowiada możliwość udania się na randkę albo spędzenia miło czasu  w kąciku kawowo-herbacianym.

Na zabawę walentynkową obowiązują bilety TUTAJ! Koszt biletu to 15 zł. Cena jest zatem niezwykle przystępna!

Co o zapowiadanej zabawie piszą sami organizatorzy?

Będzie to wspaniała okazja do wytańczenia się na parkiecie, udziału w szalonych zabawach ruchowych, rozwiązania paru łamigłówek, a także rozmowy o życzliwości i nie uczuciach - podał na swojej stronie Dwór Artusa.

Całe wydarzenie poprowadzą Aurelia Wojtalewicz oraz Joanna Łagan, świetne edukatorki i animatorki kultury. Wszystkie niezbędne materiały będą zapewnione na miejscu.