Klawiatura laptop

i

Autor: fancycrave1/Pixabay/cc0 Szkoła Szczepanika w Tarnowie na tydzień wraca do nauki zdalnej

Kupno i sprzedaż

Zmiany w regulaminie serwisu OLX. Zobaczcie, co nowego

2024-03-01 14:37

Serwis usługowo-handlowy OLX cieszy się niezmiennie od lat sporym zainteresowaniem klientów w całym kraju. Nic dziwnego, to czytelny i prosty w obsłudze system, który pozwala m.in. sprzedać coś lub zareklamować swoje usługi itp. Pojawiły się nowe zmiany w regulaminie serwisu, z którymi warto się zapoznać.

Zmiany w regulaminie OLX

Zmiany w regulaminie popularnej platformy OLX. Dokładnie 14 marca 2024 roku wchodzi w życie nowy Regulamin Serwisu OLX. Ma to związek z wykonaniem decyzji Prezesa UOKiK z dnia 26 lutego 2024 roku nr DOZIK 2/2024, wydaną wobec Grupy OLX sp. z o.o. Co się zmieni?

Rozszerzenie zakresu Pakietu Ochronnego

Przyznanie szerszej ochrony kupującym korzystającym z usługi "Pakiet Ochronny" w odniesieniu do ogłoszeń opublikowanych w Serwisie OLX po raz pierwszy, ogłoszeń przedłużonych oraz transakcji z "Przesyłką OLX" zawartych po dacie wejścia w życie nowego regulaminu.

Doprecyzowanie

Chodzi dokładnie o doprecyzowanie postanowień związanych z wyborem sposobu zakupu danego przedmiotu. Pomoże przy tym opisanie istniejącej już ścieżki zakupu przedmiotu z ogłoszenia przy wykorzystaniu czatu w Serwisie OLX.

Kupując i sprzedając towar z "Przesyłką OLX" użytkownicy zostaną poproszeni o akceptację nowego Regulaminu Serwisu OLX.

O co chodzi z Pandora Gate? To największa afera w historii polskiego internetu
Sonda
Czy korzystasz z OLX?