Tragiczny wypadek na DK91 pod Toruniem. Nie żyje 35-letni kierowca

i

Autor: Facebook.com/KM PSP Toruń Miejsce wypadku w okolicach Brzozy

Tragiczny wypadek na DK91 pod Toruniem. Nie żyje 35-letni kierowca

2021-10-30 12:20

Tragiczny wypadek w okolicach Brzozy, niedaleko Torunia. Dwa auta zderzyły się na drodze krajowej nr 91. Jeden z kierowców zginął na miejscu.

To był tragiczny początek długiego weekendu pod Toruniem. Do zdarzenia doszło wczoraj (29.10.) około godziny 18:45. 23-letni kierowca audi A6, który jechał w stronę Torunia zjechał nagle na przeciwny pas ruchu. Tam jednak jechał mitsubishi galant. Doszło do zderzenia czołowego.

Jak przekazała nam Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy toruńskiej policji - 35-letni kierowca mitsubishi zmarł na miejscu. Kierujący drugim pojazdem trafił do jednego z toruńskich szpitali.

Przypomnijmy, że jak co roku w okresie Wszystkich Świętych policyjnych patroli na polskich drogach będzie zdecydowanie więcej. W ramach akcji "Znicz", nie tylko w okolicach cmentarzy, municypalni będą kontrolować pojazdy, ze szczególnym wskazaniem tych, którzy przekraczają dozwoloną prędkość. Apelujemy do naszych słuchaczy i czytelników o rozwagę za kółkiem i dostosowanie stylu jazdy także do warunków atmosferycznych, które mogą się szybko zmieniać o tej porze roku.